Букмейкерська контора ParimatchБукмейкерська контора Parimatch – чесні ставки та великі виграші
На сьогоднішній день у кожного прихильника футболу є можливість робити ставки на різні події командного виду спорту. Таку можливість дає букмекерська контора. За роки роботи компанія завоювала бездоганну репутацію, як надійний партнер, завдяки якому можливо не лише грати, але й отримувати бонусі, приймати участь у різноманітних акційних пропозиціях.

 


Букмейкерська платформа PM:UA DROP доволі часто є офіційним партнером турнірів у різноманітних видах спорту, а також кіберспорту. Зручний інтерфейс дозволяє слідкувати за статистикою матчів, швидко отримувати результати, щоб аналізувати їх і робити виграшні ставки.

Як грати?

Робити ставки гравці букмекерської контори можуть як на офіційному сайті, так і через мобільний додаток зі своїх мобільних девайсів, шо робить платформу доступною в будь-який час і в будь-якому місці. Достатньо лише один раз завантажити додаток, в якому є доступ до всіх пропозицій БК.

Каталог містить події по таким видам спорту:

  • традиційні;
  • віртуальні;
  • кіберспорт.

Всього на порталі можливо робити ставки на 42 напрями. Для цього потрібно пройти процедуру реєстрації та вибрати подію. Використовуючи тоталізатор онлайн, ставити можливо до початку гри, також можливо робити ставки під час матчу. В одному купоні можливі такі види ставок: на окрему подію, експрес, система.

Як поповнити рахунок?

Після реєстрації особистого кабінету, потрібно поповнити депозит. Для цього доступні такі способи:

  • Банківська карта;
  • мобільні платежі Київстар;
  • платіжні термінали.

Також рахунок можливо поповнювати криптовалютою. Щоб вивести виграш, доступні такі ж платіжні системи. Рекомендовано використовувати для виводу коштів той спосіб, який використовувався при поповненні.

Якщо виникають проблеми в користуванні порталом, потрібно звернутися в цілодобову клієнтську підтримку. Зробите це можливо по телефону, через месенджери, написати на електронну пошту чи через онлай-чат. Співробітники служби підтримки швидко вирішуют різні спори.

Понравилась статья? Расскажите друзьям:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *